היי נעים להכיר, אני סימה עמר.

רוב האנשים מכירים אותי כסימה הזמרת מהשיר "אימא שלי ממרוקו".
האמת, תוכן השיר לא היה רחוק מהמציאות. נולדתי בקריית מלאכי בשכונה מאתגרת . מעולם לא חינכו אותנו לחלום ולהאמין שחלומות מתגשמים. אבל לי זה קרה בגיל 14, כשהתקבלתי ללהקת "דור שני" -כסולנית להקת הבית של תכנית הטלוויזיה זהו זה. מאז  פילסתי את דרכי המוזיקלית , שירתי בלהקת הנח"ל וזכיתי לשיר עם זמרים כמו בועז שרעבי, להקת טיפקס והדג נחש, שלומי שבת, ולהגשים לעצמי עוד כמה חלומות כמו סינגלים לרדיו ועוד.

אתם בוודאי שואלים -איך זה קשור אליכם לעסק ?

ההצלחה בגיל צעיר עזרה לי (ועד היום) להבין שאין מטרה שאי אפשר להגשים. לאחר החלומות שהגשמתי לי בעולם המוזיקה, עברתי לעולם העסקים. בין כל התחנות שלי כשכירה בהן עבדתי בחברות כגון: בזק עסקים, ITS ,בזק בינלאומי וטפלתי במאות לקוחות אסטרטגיים כמו: רכבת ישראל, בנק איגוד, פריץ קומפני ועוד לקוחות עסקיים. תחנה אחת נתנה לי השראה בהקמת העסק שלי – NEW CALL  של איש העסקים אילן שושני.  אילן הציע לי לחבור אליו ולהקים חברה דינאמית עם סטנדרט שירות מאוד גבוה וייחודי. ואני כמובן נעניתי בחיוב. וכמו בכל התחלה עשיתי הכל: מכירות, אדמיניסטרציה, קשרי לקוחות, תיאום פגישות וגביה.  תוך 5 שנים החברה צמחה והתפתחה ונהיינו 21 עובדים.

הרגע המכונן מבחינתי היה כשתיאמתי את פגישת החלומות של אילן שושני עם מנכ"ל בזקכל. מפגישה זו, NEW CALL נמכרה בכ- 5 מליון דולר לבזק – זו היתה דלת משמעותית שפתחתי בשיחת טלפון אחת.

החוויה הנפלאה הזו הניעה אותי להקים את חברת סימרקטניג . הבנתי עד כמה חשוב גם "סדר בחדר" האדמיניסטרטיבי להצלחת העסק וגם ראש שיווקי יצירתי שלא פוחד מ"לא". שיפתח דלתות לבעלי עסקים ויגשים להם את החלומות העסקיים שלהם לצד ניהול שוטף תקין של הלקוחות ושירותי המשרד.

ב- SIMARKETING יצרנו סל מוצרים שלם שמטרתו לקדם בעלי עסקים כמוך.

מהיום שירותי ניהול המשרד, הגבייה , מתן מענה ללידים נכנסים, השיווק וניהול הלקוחות יטופלו תחת קורת גג אחת ויחסכו לך זמן התעסקות ועלויות. כל מה שנותר לך הוא להתעסק במה שלשמו הקמת את העסק – בעבודה ובפיתוח העסק שלך.

תפקידך להציב לך יעדים, ותפקידנו להביא אותך אליהם.

והנה חלום שהגשמנו ל"סושי של צבי" …
חלק מהפעילות בעסק שלי הוא ליצור חיבורים בין בעלי עסקים ללקוחות פוטנציאליים חדשים. צבי חלם זמן רב להופיע בתכנית של מנחם הורוביץ.  החלטתי לפנות למנחם הורוביץ והכל כדי לשמח את צבי ולנסות להגשים לו חלום.
פניתי למערכת ערוץ 2 (12) וביקשתי לדבר עם מנחם הורוביץ, כמובן שזה היה מאתגר מאוד ,הועברתי ממזכירה לפקידת קבלה במשך ימים ,אבל לא ויתרתי. עד שלבסוף, השגתי את האי מייל האישי שלו , כתבתי למנחם הורוביץ מייל  וסיפרתי על מר סושי המקסים וחלומו.

לאחר כשבוע התקשר אליי צבי מרוגש מאוד ושיתף אותי, שמנחם הורוביץ יצר עמו קשר, והוא והצוות שלו מגיעים אליו לעשות כתבה על אנשים שעשו הסבה בעיסוקיהם בגיל מאוחר ושהגענו אליו בדיוק בזמן… נראה לי שהתרגשתי יותר ממר סושי .

זה מה שכתב לי צבי:
סימה יקרה מאד שאני כל כך אוהב!
אני מספר בכל הזדמנות איך הבאת אלי את מנחם הורוביץ.
מעריך אותך מאד על מי שאת עם כל כישורייך וסיפור חייך!

לפרטים נוספים וייעוץ חינם -צרו קשר!